Невигаданий ГРУШЕВСЬКИЙ в закапелках старого Львова

175

Львівський період в житті Грушевського доволі довгий  (20 років) та насичений . Тож рушаймо у подорож 14-ма львівськими адресами Грушевського, а декораціями для екскурсії буде славне місто Львів, адже  його будівлі та вулиці, храми   та…. навіть бруківка досі утримують енергетику цього Великого українця.

Дізнаємося, що спричинилося до приїзду молодого 28-літнього історика  до Львова і яка головна праця його життя була розпочата у нашому місті.

Побачимо місця, де він працював, жив, творив, та поговоримо про те,  яким був Михайло Грушевський у реальному житті. Адже, він був не тільки державним мужем – він син і батько, чоловік і друг, колега і опонент. Протягом екскурсії дізнаємося про історію кохання родини Грушевських і про єдину солодку «потішечку» Михайла Сергійовича; як він міг сперечатися з своїми учнями по декілька годин за львівською кавою, та як він умів прощати. Ми поговоримо про те як, як оцінювали його працю ті, хто був поряд? І якою видається особистість історика нашим сучасникам? І, можливо, в черговий раз задумаємось – хто він Грушевський – все ж таки вчений, чи все ж так и політик?

Залишити відповідь