Карпатський Стоунгендж

340

Запрошую Вас у гущу темних лісів, де в тіні столітніх сосен цвіте казкова папороть. А чому туди? Тому, що саме там заховане МІСЦЕ СИЛИ – таємниче КАМ’ЯНЕ царство. Ви побачите чудернацькі скелі, які своїм  «профілем» нагадують лева, сфінкса, мамонта, відьму, а то серце чи кулак найвідомішого карпатського Робін Гуда – Олекси Довбуша.

Але ми не будемо шукати у Бубнищі  опришківських скарбів, бо їдемо за сакральною енергетикою,  яка завжди притягувала людей  до цього «Карпатського Стоунгенджу». Ще в часи язичества поміж скелями ходили процесії жреців, звучали шаманські бубни, зберігалися кам’яні таблиці з загадковими письменами. Більше того, і до сьогодні Бубниські скелі вважаються одним з центрів паранормальної активності.  Перевіримо?

Дорогою поговоримо про містичних  мольфарів, пройдемо стежкою  Довбуша, спробуємо протиснутися у щілину одного з кам’яних мішків, влаштуємо свято живота в справжній карпатській колибі. Подихаємо чистим гірським повітрям, пофотографуємося і… поїдемо в гості до Цариці Карпатського краю – чудотворної ікони Гошівського монастиря

1 коментар

Залишити відповідь