Середньовічні замки

313
Олеський замок
Олеський замок

Сідаймо у машину часу і… РУШАЙМО у СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ.  Відвідаємо аж 3 замки. Олеський , Підгорецький і Золочівський – кожен взяв назву від містечка, в якому знаходиться. Це єдине, що у них є спільне, бо всі три замки збудовані в РІЗНІ часи, мали РІЗНІ функції, наслідували РІЗНУ моду. При цьому розміщені вони практично поруч.

Під час подорожі Ви матимете прекрасну нагоду зрозуміти еволюцію замкобудування –  від оборонних фортець до житлових  палаців. Ви дізнаєтеся, яку роль у появі кам’яних замків відіграли вікінги і татаро-монголи. Згадаємо про польського короля, який народився у Олеському замку (ХІІІ-ХІV ст.) і про  події, які супроводжували його народження.  Оглянемо найкрасивіший замок-палац – Підгорецький (ХVІІ ст.)та почуємо історії про його ПРИВИДІВ!  А в  Золочівському замку (ХVІ-ХVІІ ст.) пофантазуємо у тронній залі, подивимось куди ведуть таємні двері, дізнаємося як обігрівались приміщення та  як виглядали туалети у середньовіччі. І це ще не все. На останок…піднімемося на бастіони та загадаємо бажання біля МІСТИЧНИХ! каменів.

Звичайно, замки кілька разів змінювалися, перебудовувалися та навіть руйнувалися, але довкола них і досі витає дух романтичних лицарів і прекрасних дам. 

Підбори і бальні сукні будуть зайвими, а буйна фантазія та уява вітаються!!!

Залишити відповідь