Про мене

Зубик Наталка

Мене звати Наталя. І я ЛЬВОВОМАН. Запрошую вас до мого найулюбленішого міста. Запрошую знову і знову, бо Львів-це непрочитана книга. Не з тих, що листаєш, стараючись віднайти хоча б якийсь зміст, а з тих, де що  не фраза-то перли. Інша погода, інша пора дня чи року, інший ракурс або просто інший настрій і ви  бачите те, чого раніше не помічали, хоча бували тут сотні разів. Я навчу вас дивитися на Львів з широко розплющеними очима, я буду вас закохувати у це місто, ми будемо шукати його душу, пробувати на смак і відчувати на дотик. Ми помандруємо крізь століття, щоб відчути те гамірне східноєвропейське місто з його мішаниною запахів і звуків, з його  симпатичними міщухами та десятками ідентичностей, які перетворили Львів на змалілий Вавилон  і вивели нову націю – «львів’янин»))…Львів – це просто немає слів. Тому відривайтесь від спілкування з холодним монітором і пластиковими клавішами своїх гаджетів і вперед, бо ЧАС ІДЕ)).

Львів є містом, відкритим для світу. Я ж його відкрию особисто для Вас. І обіцяю, що у вашому житті стане на одну любов більше.

P.S. А якби ви знали, які цікаві львівські околиці!!! Відкривайте для себе Галичину зокрема та Україну загалом.  Тут непочатий край роботи), тому можу підготувати для Вас екскурсію (лекцію) на будь-яку тематику.